Tingimused

OSTUJUHEND

Ostu sooritamiseks ei pea registreerima püsikliendiks. Osta on võimalik sooritada ka külalisena. Palume ostu sooritamisel sisestada Teilt küsitavad andmed korrektselt. Sellest sõltub tellitud koerakuudi/kauba Teieni tõrgeteta jõudmine. 

Olukorras, kus Teie poolt sisestatud andmetes (nt telefoni numbris) on tekkinud viga, palume sellest esimesel võimalusel anda teada e-kirja info@bullerjan.ee või tel +372 5663 3399 vahendusel.

Ostu sooritamisel klient kinnitab ja annab nõusoleku, et on läbi lugenud, tutvunud ja nõustunud ostutingimustega.

TOODETE VALIMINE

1. Valige soovitud Termofor´i küttekolle. Tootele klikkides avaneb selle detailvaade, kus saate vaadata toote pilte ja lugeda lisainfot. Olles leidnud sobiva küttekolde, siis klikkige nuppu „Lisage ostukorvi“.

2. Ekraani paremas ülanurgas näete oma ostukorvi hetkesummat. Selleks, et vaadata ostukorvi sisu lähemalt, klikkige ekraani paremas ülanurgas ostukorvi ikoonile „Vaata ostukorvi“.

3. Kui soovid tellida rohkem tooteid, jätkake toodete valimist. Iga toote puhul, mida soovite osta vajutage toote juures asuvale ikoonile „Lisa ostukorvi“.

1. Ostukorvi sisu näete lehekülje paremal üleval nurgas.
2. Kui olete kõik soovitud tooted välja valinud, vajutage ikoonile „Vaata ostukorvi“ ning teile kuvatakse Ostukorvi detailne sisu.
3. Toote eemaldamiseks ostukärust vajutage toote real asuvale prügikastiikoonile „kustuta“ või vähendage kogus nullini. Seejärel toode eemaldatakse ostukorvist ja automaatselt uuendatakse Ostukorvi sisu.
4. Kui soovite ostukorvis oleva kauba kogust muuta, vajutage kauba järel oleval koguse juures olevat „+“ või „-„ märki.

TELLIMUSE ANDMETE SISESTAMINE

Kui tellimus on lõplik, sooritage Ostukorvi all järgnevalt kirjeldatud 3 sammu:
1. Täitke ankeet enda isikuandmete kohta. Väljade täitmise õigsuse eest on vastutus ainult teil. Kui olete registreerunud ning oma kasutajanime ja salasõnaga sisse loginud, siis on teie andmed juba eeltäidetud ning need tuleb vaid üle kontrollida ja vajadusel teha muudatused. Tasub silmas pidada, et arve saaja ning kauba saatmise aadressid võivad olla erinevad. 

2. Tellimuse kinnitamiseks tutvuge meie e-poe Kasutustingimustega. Kui olete kasutustingimustega nõus, siis märkige „linnukene“ rea „ Nõustun tingimustega“ ette.
Kõik küttekolded toimetatakse kullerfirma poolt soovitud aadressile EV piires tasuta.

Vajadusel saate sisestada lisainfot tarne või kaupadega seotud küsimuste korral.

Tellimuse eest tasumine toimub pangaülekandega tellimuse aluse. Selgitusse palume märkida tellimuse number.

Juhul, kui peaks süsteem jääma ootele või laadima kauemaks siis võib vajutada tellimuselehel "refresh" nuppu lehekülje uuesti laadimiseks. Lehekülg värskendab ennast ja te saate jätkata tellimuse täitmist.

TASUMINE ÜLEKANDEGA

1. Teie e-mailile saabub peale tellimuse kinnitamist tellimuse number ning tasumisele kuuluv summa, samuti on kirjas Gardening OÜ Swedbank arveldusarve numbrid. Kindlasti märkige makse selgitusse tellimuse number!
2. Makse loetakse sooritatuks peale ülekande laekumist Gardening OÜ kontole.
3. Teie tellimus võetakse töösse pärast makse laekumist.
4. Ülekandega tasumisel on maksetähtajaks 3 kalendripäeva.
 

KAUBA KOHALE TOIMETAMINE

Bullerjan.ee e-poes pakutavad Termofori ahjud transporditakse kliendile lisatasuta (transport - tasuta). Traspordi korraldab Gardening OÜ töötaja või transpordiettevõte. 
Kõikide klientidega võetakse enne kauba kohaletoimetamist ühendust tellimuses märgitud telefoni- või e-kirja teel, eesmärgiga leppida tellitud kauba kohaletoimetamise aeg.

Tellitud Termofor´i küttekolded jõuavad klientideni Eesti Vabariigi piires 5 tööpäeva jooksul peale tellimuse tasumist. 

GARANTII JA TAGASTAMINE

Kõikidele toodetele kehtib pretensiooni esitamise aeg VÕS § 218 järgi. Tagastamise tunnistusena kehtib arve/ostuarve. Toodete puhul palume täpselt jälgida kaubaga kaasas olevat kasutusjuhendit ning vastavaid instruktsioone. Pretensiooni esitamise õigus ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või toote rikkumisest.
Kauba tagastamisõigus on 14 päeva. Kaup peab olema originaalpakendis koos originaalarvega ja kõigi markeeringutega. Kaup ei tohi olla kasutatud. Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 5 päeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist müüjale.
Kauba tagastuskulud tasub klient.

Kui tagastamisele kuuluv kaup on kahjustatud või on olnud reaalselt kasutusel, ei kuulu kaup tagastamisele ja loetakse kasutatuks.

PRIVAATSUS

Andmed, mida Teilt küsime ostu sooritamisel, käsitletakse Gardening OÜ veebipoes www.bullerjan.ee konfidentsiaalse infona ja on tagatud Eeesti Vabariigis kehtestatud andmekaitseseadusest tulenevalt. Meile usaldatud andmeid ei avalikustata kolmandale osapoolele, välja arvatud kauba väljastamiseks ja transpordiks Teie poolt tellitud kaubale.

Lugupidamisega,

Olari Raig
Gardening OÜ
www.bullerjan.ee
tel. +372 5663 3399
info@bullerjan.ee

Bullerjan.ee / Gardening OÜ @ 2019 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee